Ogłoszenia duszpasterskie 13.10.2024

1. Przeżywamy dzisiaj XXVIII Niedzielę w ciągu roku, a zarazem dzień Papieski harcerze zbierają do puszek ofiary dla zdolnej i ubogiej młodzieży.
  2. Trwa miesiąc październik, zapraszamy na nabożeństwo Różańcowe; o godz. 17.30, mamy szczególną prośbę do rodziców, aby przypominali dzieciom o tym nabożeństwie.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – Św. Terese od Jezusa, dz. i dK, w środę – Św. Jadwigi Śląskiej, Głównej Patronki Śląska, uroczystość rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Papieża, w czwartek Św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i m, w piątek – Św. Łukasza Ewangelisty – święto
  4. W środę na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. modlić się będziemy za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.
  5. W czwartek od godz. 9.00 wydawać będziemy żywność w Sali Parafialnej.
  6. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18.00 kolejne spotkanie kursu przedmałżeńskiego. Zainteresowanych zapraszamy do Sali Parafialnej.
  7. Na ławkach rozłożone są kartki Wypominkowe, które czytelnie wypełnione prosimy składać do skarbony przy ambonie lub zakrystii.
  8. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika katolickiego, Niedziela i Gościa Niedzielnego.”
  9. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny oraz inne jubileusze rodzinne składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa.