Ogłoszenia duszpasterskie – 06.09.2020

  1. Przezywamy dzisiaj XXIII Niedzielę w ciągu roku oraz I Niedzielę miesiąca – po Sumie zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Msze Św. są odprawiane według ustalonego porządku. Od dzisiaj przywracamy Mszę Św. o godz. 18.00 Poświęcenie tornistrów uczniów klas 1 dzisiaj o godz. 10.00 i 15.00.
  2. Z racji wspomnienia bł. Anieli Salawy zapraszamy dzisiaj na Uroczystość odpustowa do kaplicy w Rakowicach Wielkich o godz. 12.30. a jutro w Poniedzialek na kolejne nabożeństwo za wstawiennictwem bł. Anieli o godz. 18.00
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – Święto Narodzenia NMP
  4. W sobotę o godzinie 17.30 Różaniec i Msza św. o uzdrowienie, której przewodniczył będzie o. Teodor. Serdecznie zapraszamy.
  5. W środę zapraszamy na spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy Św. wieczornej
  6. Przypominamy i serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia w każdy piątek o godz. 18.00
  7. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika. Niedziela” i Goscia Niedzielnego.
  8. Wszystkim przebywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i inne jubileusze składamy najlepsze życzenia; zdrowia i Bożego błogosławieństwa.