Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – 28.04.2024

 1. Przeżywamy dzisiaj V Niedzielę Wielkanocną.
 2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które będą odprawiane od 1 maja codziennie o godz. 17:30.
 3. Za tydzień w Niedzielę (5.05.), w naszej wspólnocie parafialnej w Płóczkach Górnych przeżywać będziemy Dzień – I Komunii Św. o godz. 10.00. Z tej racji od najbliższego poniedziałku rozpoczynamy próby dla dzieci o godz. 16.00. Spowiedź św. dla dzieci komunijnych, Rodziców i Rodziców Chrzestnych odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 11.00.
 4. W liturgii Kościoła wspominamy:
  – w poniedziałek – Św. Katarzyny Sieneńskiej dz i dK, Patronki Europy
  – w czwartek – Św. Atanazego, Bpa i dK – I czwartek miesiąca o godz. 18.00 modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji Wspólnoty Krwi Chrystusa.
  – w piątek – NMP Królowej Polski, głównej Patronki Polski. Msze Św. jak w każdą niedzielę z wyjątkiem Mszy Św. o godz. 15.00 – a na Sumie o godz. 11.30 Modlić się będziemy w intencji Ojczyzny. O 17.00 Spowiedź Św. z racji I Piątku.
  – w sobotę – Św. Floriana, m. – patrona strażaków. Msza Św. w intencji Strażaków w sobotę o godz. 9.00. Odwiedziny chorych w ich domach od godz. 10.00.
 5. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika Niedziela i Gościa Niedzielnego.
 6. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny i inne jubileusze rodzinne życzymy zdrowia i Bożego błogosławieństwa.