menu zamknij menu

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu

  1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Wielkiego Postu. „Dzień Modlitwy Postu i Solidarności z Misjonarzami”, do puszek zbieramy ofiary na pomoc Misjonarzom.
  2. Zachęcamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych w każdy piątek na Drogę Krzyżową o godz. 9.00, oraz 17.00- dla dzieci i o 17.30 dla wszystkich, oraz na Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godz.17.15, taca zbierana na Gorzkich Żalach przeznaczona jest ma kwiaty do Bożego Grobu. W Płóczkach Górnych w piątek o godz. 16.00 W Rakowicach Wielkich w piątek o godz. 16.30
  3. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika Niedziela i Gościa Niedzielnego.
  4. 1 marca, w czwartek , o godzinie 18.00, z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, zostanie odprawiona Msza św, w intencji żołnierzy, którzy oddali życie w walce o wolną Polskę oraz za tych, którzy zostali zamordowani w ubeckich katowniach. Przed Mszą św. o godzinie 17, odbędzie się Apel przed pomnikiem Żołnierzy Wyklętych obok więzienia. Organizacja Apelu oraz intencja Mszy Św. od Koła Prawa i Sprawiedliwości w Lwówku Śląskim.
  5. W poniedziałek spotkanie klas III gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania o godz. 18.30.
  6. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i inne Jubileusze rodzinne składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości łask, Bożego błogosławieństwa i zdrowia.