Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu

  1. W tym tygodniu Środa Popielcową rozpoczęliśmy Czas 40- dniowego Przygotowania Paschalnego- jest to okazja do głębszego przemyślenia i refleksji nad życiem w duchu pokuty i postu. Z tej racji serdecznie zapraszamy na nabożeństwa: w każdy Piątek na Drogę Krzyżową rano o godz. 9.00, po Drodze Krzyżowej Msza Św. – po południu o godz. 17.00 – dla dzieci, o godz. 17.30 – dla dorosłych, oraz na Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godz. 17.15.
    W Płóczkach Górnych w piątek o godz. 16.00.
    W Rakowcach Wielkich w piatek o godz. 16.30.
  2. W czwartek 22 lutego o godz. 18.00 Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity.
  3. Zachęcamy do nabycia nowego numeru tygodnika Niedziela i Gość Niedzielny.
  4. Przypominamy, ze Kancelaria parafialna czynna jest w każdą środe i piatek od. 16.00 do 17.00.
  5. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i inne jubileusze rodzinne składamy serdeczne życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa.