menu zamknij menu

Ogłoszenia duszpasterskie – 10.11.2019

 1. Dzisiaj przeżywamy XXXII Niedzielę w ciągu roku oraz XI Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym, po Mszach św. przy wyjściach z kościoła zbierane są ofiary do puszek na rzecz Papieskiego Stowarzyszenia Pomocy Kościoła w Potrzebie, które może realizować projekty pomocy w Sudanie Południowym.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  – w poniedziałek – Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
  – we wtorek – Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
  ­– w środę – Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  – sobotę – Zapraszamy na nabożeństwo do Św. Jana Pawła II
 3. Jutro w poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy klasy VIII na kolejne spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.
 4. Zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godzinie 15.00, Po Mszy św. złożenie kwiatów pod pomnikiem Żołnierzy Wyklętych. A o godz. 16.00 zapraszamy na 3. Edycję wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych w kaplicy Św. Krzyża
 5. Na ławkach rozłożone są kartki na Wypominki, które czytelnie wypełnione prosimy składać do skarbony przy ambonie lub zakrystii. Plan nabożeństwa wypominkowego wywieszony jest w gablocie przy zakrystii.
 6. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika katolickiego Niedziela i Gościa Niedzielnego.
 7. Wszystkim przeżywającym swoje imieniny, urodziny i inne jubileusze rodzinne składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa.