menu zamknij menu

Ogłoszenia duszpasterskie – 17.03.19

  1. Przeżywamy dzisiaj II Niedziclę Wielkicgo Postu. Dzisiaj do puszek zbieramy ofiary w całej Polsce na Misje – na Kościół w Afryce
  2. Zachęcamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w każdy piątek na Drogę Krzyżową o godz. 9.00, oraz 17.00- dla dziei i o 17.30 dla wszystkich , oraz na Nabożeństwo Gorzkich ali w każdą niedzielę o godz.17.15, taca zbierana na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu. W Płóczkach Górnych w piątek o godz. 16.00. W Rakowcach Wielkich w piątek o godz. 16.30.
  3. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika Niedziela i Gościa Niedzielnego.
  4. W liturgii Kościoła przeżywać będziemy – we wtorek – Sw. Józefa, Oblubieńca NMP, Opiekuna Zbawiciela- Uroczystość
  5. Wszystkim przeżywającym swoje imieniny, urodziny i inne Jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia; obfitości łask Bożego błogosławieństwa i zdrowia.