Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 23.12.2018

  1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 15.00 otwarcie pokonkursowej Wystawy Szopek Bożonarodzeniowych organizowanej przez Szkołę Podstawowa w Niwnicach oraz Wyrobów z Masy Solnej organizowanej przez Szkołę Podstawowa NR 2.
  2. Sa jeszcze świece na stół wigilijny tzw.”Dzielo Pomocy Dzieciom” do nabycia po Mszach św. Świece te można zapalić także na grobach naszych bliskich, z którymi chcemy łaczyć się duchowo podczas Wigilii.
  3. Jutro w poniedziałek Wigilia Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Pasterkę o godz. 24.00. W Płóczkach Górnych i w Rakowcach Wielkich o godz. 22.00.
  4. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia; Msze św, będą odprawiane o godz. 8.30; 10.00; 11.30; i o godz. 18.00
  5. 26.XII -św. Szczepana , Msze św. odprawiane są jak w każdą niedzielę z wyjątkiem Mszy Sw. o godz. 15.00. dzień modlitw w intencji KUL
  6. W liturgii Kościoła wspominamy: – w czwartek – Św. Jana Ap. i Ew. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 poświęcenie wina., w piątek – Sw. Młodzianków męczenników, w niedzielę – Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa- odnowienie przyrzcczeń małżeńskich
  7. 6 stycznia w Uroczystość Trzech Króli zapraszamy wszystkich na Orszak Trzech Króli ulicami naszego miasta. Rozpoczęcie Mszą Sw. o godz. 11.30
  8. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika ,,Niedziela” i ,, Gościa Niedzielnego