Ogłoszenia duszpasterskie 28.10.2018

  1. Kończy się miesiąc pażdziernik- miesiąc modlitwy różańcowej, w związku z tymm serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie odprawianym dla dzieci o godz. 17.00, dla doroslych o godz.17.30
  2. W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych, jest to Dzień w którym wspominamy poczet Świętych w Kościele- radujących się życiem wiecznym. Msze Św. w tym dniu zostaną odprawione w porządku niedzielnym z wyjątkiem Mszy św. o godz. 15.00, zaś po południu o godz. 14.00 zapraszamy na Mszę św. sprawowaną na cmentarzu dla obu parafii. Na cmentarzu będą zbierane ofiary do puszek na WSD w Legnicy
  3. W piatek – przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarlych, czyli Dzień Zaduszny. Msze św. zostaną odprawione: o godz. 7.00, 10.00 i wieczorem o godz. 18.00-Msza św. zbiorowa za zmarłych
  4. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz, będą w stanie łaski uświęcającej i pomodlą się w intencji Ojca św.- mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za bliskich zmarłych.
  5. Na ławkach rozłożone są kartki Wypominkowe, które prosimy czytelnie wypełnić z podaniem ulicy ponieważ chcemy w kolejne dni listopada modlić się za zmarłych z poszczególnych ulic i prosimy składać do skarbony przy ambonie lub zakrystii. Program modlitw wywieszony jest przy wyjściu z kościoła.
  6. W tym tygodniu przeżywać będziemy I Piątek i I Sobotę miesiąca – w piątek zapraszamy do sakramentu pojednania o godz. 17.30, a w sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych w ich domach. W niedziele o godz.11,30- Zmiana Tajemnic Zywego Różańca.
  7. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika ,, Niedziela” i Gościa Niedzielnego
  8. Msza św. 2 listopada; Płóczki G. o godz.10.45, Rakowice o godz. 9.00.