Archiwum wydarzeń

Pielgrzymka śladami Sanktuariów Warmi i Mazur

W dniach 15-17 czerwca 2018 r. odbyła się pielgrzymka śladami Sanktuariów Warmi i Mazur.

Pielgrzymi odwiedzili Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej – tzw. Częstochowa Kujaw w Pieraniach, zwiedzili Stare Miasto i odwiedzili Świątyni Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Toruniu, Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej – Polska Fatima – Matka Boża ukazała się polskim dzieciom w Gietrzwałdzie, Sanktuarium Matki Bożej Świętolipskiej (Matki Jedności Chrześcijan) w Świętej Lipce, Sanktuarium Maryi Panny Matki Pokoju – Miejsce internowania ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Stoczku Klasztornym, Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa w Krośnie, Sanktuarium Najświętszego Sakramentu i Męki Pańskiej (Polską Jerozolimę) w Głotowie, zwiedzili Stare Miasto i Sanktuarium błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie

Za zdjęcia dziękujemy Pani Tersie Bartosz-Kowal.