Ogłoszenia duszpasterskie na X Niedzielę Zwykłą

  1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach do Serca Pana Jezusa- codziennie przez caly czerwiec o godz. 17.30.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:- w poniedziałek – św. Barnaby Apostoła- w środe – św. Antoniego z Padwy, prezbitera i dKW środę zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie oraz na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie, której przewodniczyć będzie O. Teodor- w czwartek – bł. Michała Kozala, bpa i m- w sobotę zapraszamy na Mszę św. za wstawiennictwem Sw Jana Pawła II o godz. 18.00.
  3. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika katolickiego Niedziela i Gość Niedzielny.
  4. Wszystkim przezywającym w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa.