Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Najświętszej Trójcy

 1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Trójcy Przenajświętszej.
 2. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz.17.30, a od piątku na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa przez cały czerwiec o godz. 17.30.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  – we wtorek – św. Urszuli Ledóchowskiej
  – w czwartek- Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Msze św. jak w każdą niedzielę z wyjątkiem Mszy św o godz. 15.00.
  O godz. 11.30 Msza Św. w intencji dzieci Rocznicowych, a po niej zapraszamy na procesje do czterech ołtarzy dla obu parafii ulicami naszego miasta. W tym roku rozpoczęcie w naszym kościele, a zakończenie u 00. Franciszkanów. Prosimy dzieci I Komunijne i rocznicowe, aby przyszły w strojach komunijnych oraz najmłodszych do sypania kwiatów. Próba dzieci Rocznicowych we wtorek o godz. 16.00, a dzieci do sypania kwiatów w środę o godz 17.00. Prosimy rodzinę Różańcową o przygotowanie ołtarza przy szpitalu, a młodzież przy kościele. Jest prośba ze strony Rodziny Różańcowej o przyniesienie białych kwiatów z ogrodów do dekoracji ołtarza – w środę wieczorem.
  – w piątek – Św. Justyna, m, I Piątek miesiąca
  – w sobotę -I sobota miesiąca – odwiedzimy chorych w ich domach od godz. 9.00.
 4. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika Niedziela i Gościa Niedzielnego.
 5. We wtorek wydawać będziemy żywność od godz, 9.00 w Sali Parafialnej.
 6. Wszystkim przeżywającym swoje imieniny, urodziny i inne Jubileusze rodzinne składamy najserdeczniejsze życzenia,  obfitości łask, Bożego błogosławieństwa i zdrowia.