Otwarcie pokonkursowych wystaw dekoracji Bożonarodzeniowych

W dniu dzisiejszym tj. 19 grudnia w naszym kościele zostały otwarte pokonkursowe wystawy dekoracji świątecznych z IX Powiatowego Konkursu Plastycznego „Dekoracje świąteczne z masy solnej – Baśniowe Święta” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Bohaterów X Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim oraz z  XX Powiatowego Konkursu Szopek Betlejemskich organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Józefa Gielniaka w Niwnicach.

Wystawy otworzyli: ks. Proboszcz Krzysztof Kiełbowicz, pani Mariola Szczęsna – Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski, pani Elżbieta Brzozowska – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Józefa Gielniaka w Niwnicach oraz Elżbieta Ugrynowicz – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterów X Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim.

[pwaplusphp album=”19XII2014OtwarcieWystawBozonarodzeniowych”]

 
Zapraszamy do oglądania wystaw

<