menu zamknij menu

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

  1. Przezywamy dzisiai IV Niedziele Wielkiego Postu. Za tydzień w Niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne.
  2. Zachecamy do udziału w nabożeństwach Wielkopostnych: na Drogę Krzyzową w piątek – rano o godz. 9.00 oraz po południu dla dzieci o 17.00 i dla wszystkich o godz. 17.30, oraz na nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.15. Taca z Gorzkich Żali przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  3. Zachecamy do nabycia nowego tygodnika Niedziela i Goscia Niedzielnego
  4. Są do nabycia w zakrystii i przy wyjściu z kościoła Świece – Paschaliki na stół Wielkanocny. Zapalony Paschał jest wyrazem obecności Chrystusa Zmartwychwstałego, chciejmy zapalić go na naszym Wielkanocnym stole, a po Wielkanocnym śniadaniu zanieśmy zapaloną świece na groby naszych bliskich na znak jedności z nimi i Chrystusowego Zmartwychwstania, które ma być ich i naszym udziałem
  5. Zachęcamy do zamawiania intencji Mszy Św. są jeszcze wolne intencje w tym tygodniu.
  6. Dziękujemy właścicielom i dyrekcji Marketów za zgodę a młodzieży WTZ i Gimnazjum im. Jana Pawła II za włączenie się w ogólnopolską zbiórkę produktów dla najuboższych, a Wam Drodzy za ofiarność. Jeszcze raz wszystkim składamy serdeczne Bóg Zapłać! Przygotowane przez młodzież paczki zostaną dostarczone do potrzebujących.
  7. W piątek na godz. 21.00 zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową – 11,5 km. Lwówek Śląski, Rakowice Wielkie, Radłówka, Radłówka-Berlinek, Płóczki Dolne, Lwówek Sląski.
  8. We wtorek od godz. 9.00 wydawać będziemy żywność w sali paralialnej
  9. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia wielu Bożych łask i zdrowia.