menu zamknij menu

Ogłoszenia na Niedzielę św. Rodziny

 1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – ostatni dzień roku, o godz. 15.00 – Msza św. dla rodziców z małymi dziećmi, o godz. 18.00 – Msza święta na zakończenie Starego Roku. W sposób szczególny modlić się będziemy za zmarłych w minionym roku.
 2. Jutro przypada 1 stycznia- Nowy Rok 2018- Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi jest to zarazem Światowy Dzień modlitw o pokój na świecie; Msze św. będą odprawiane w tym dniu w następującym porządku: o godz. 8.30; 10.00; 11.30 i ostatnia Msza św. o godz. 18.00
 3. W tym tygodniu będziemy przeżywać I Czwartek, I Piątek i I Sobotę miesiaca,
  – I Czwartek- Msza św. o godz. 18.00 połączona z Litanią do Krwi Chrystusa i modlitwami o powołania zakonne i kapłańskie
  – W I Piątek – od godz. 9.oo rano odwiedzimy chorych w ich domach
  Spowiedź Sw. od godz. 17.30
 4. Za tydzień bedziemy przeżywać I Niedzielę miesiąca, po Mszy świętej o godz. 11.30- będzie Zmiana Tajemnic Różańcowych
 5. W sobotę ( 6 stycznia) Uroczystość Objawienia Pańskiego popularnie tzw. Trzech Króli. Dokonamy poświęcenia; kredy, kadzidła i mirry. A po Mszy Sw. o godz. 11.30 zapraszamy na Orszak Trzech Króli ulicami naszego miasta.
 6. Program Wizyty Duszpasterskiej:
  – Wtorek 2 I – Kamienna, Leśna, Gryfowska, Ląkowa, Stroma, Browarna, Traugutta, Wojska Polskiego, Szpitalna, Kościelna, Murarska
  – Środa 3 I – X Dywizji, Prusa, Norwida, Łokietka, Agatowa, Cicha, Jastrzębia
  – Czwartek 4 I – Kościuszki, Sikorskiego, Topolowa, Murarska.
  – Piątek 5 I – Słowackiego, Szymanowskiego, Asnyka, Osiedlowa.
  Dzień wcześniej ministranci będą informować o kolędzie. Przy kolędzie można składać ofiary na remont naszego kościoła. Za złożone ofiary skladamy serdeczne Bóg Zaplać.
 • W piątek na godz. 16.30 serdecznie zapraszamy na spektakl muzyczno-poetycki przygotowany przez uczniów Szkoly Podstawowej „Master’s Academy” w Lwówku Śląskim we współpracy z młodzieżą Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych zatytułowany „RODZINNE KOLEDOWANIE”. Zaproszenie kierowane jest do całych rodzin: Rodziców, dziadków i Babć oraz do wszystkich mieszkańców Lwówka Śląskiego.

DUSZPASTERZE!