Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj przeżywamy XIV Niedzielę zwykłą. Po Sumie zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Ofiary zbierane dzisiaj do puszek przeznaczone są na Caritas parafialny
  2. W liturgii Kościola w tym tygodniu przeżywamy:
    – w poniedziałek Św. Jana z Dukli, prezbitera.
    O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Sw. za wstawiennictwem bł. Anieli Salawy
    – w czwartek – Św. Benedykta, opata
    – w piątek Sw. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i m.
    – w sobotę świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. O godz. 18.00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo Fatimskie.
  3. Przypominamy i serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia w każdy piątek o godz. 18.00.
  4. W miesiącu lipcu Kancelaria Parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św.
    wieczornej.
  5. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika ,,Niedziela” i Gościa
    Niedzielnego.
  6. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i inne jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia; zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

DUSZPASTERZE