Ogłoszenia duszpasterskie 14.03.2021

  1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedziele Wielkiego Postu.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Wielkopostnych: na Drogę Krzyżową w piątek – rano o godz. 9.00 oraz po południu o godz. 17.30, oraz na nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz. 17.15. Taca z Gorzkich Żali przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  1. W piątek przezywać będziemy uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP.
  2. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika Niedziela i Gościa Niedzielnego.
  3. Są do nabycia w zakrystii i przy wyjściu z kościoła Świece – Paschaliki – na stół Wielkanocny. „ Wielkanocne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Zapalony Paschał jest wyrazem obecności Chrystusa Zmartwychwstałego, chciejmy zapalić go na naszym Wielkanocnym stole a po Wielkanocnym śniadaniu zanieśmy zapaloną świecę na groby naszych bliskich na znak jedności z nimi i Chrystusowego Zmartwychwstania, które ma być ich i naszym udziałem.
  4. We wtorek zapraszamy na Mszę Św. za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II o godz. 18.00,
  5. Za tydzień w V Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.
  6. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia wielu Bożych łask i zdrowia.