Ogłoszenia duszpasterskie 7.02.2020

1. Przeżywamy dzisiaj V Niedziele Zwykła i I Niedzielę miesiąca. Po Sumie zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Do puszek zbieramy ofiary na Caritas Parafialny.
  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy w środę – Św. Scholastykę, dz. ; w czwartek – NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorych.
  2. Zapraszamy w piątek 12 lutego na godz. 17.30 na Mszę Świętą z okazji Dnia Chorego. Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie odprawi O. Teodor. Również w tym dniu zostanie udzielony wszystkim chorym Sakrament Namaszczenia chorych. Bardzo prosimy o przywiezienie bliskich i sąsiadów.
  1. Przypominamy i zachęcamy do udziału w nabożeństwach; w każdą środę modlimy się do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: w każdy piątek odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. Wszystkim przeżywającym swoje imieniny, urodziny i inne Jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia; obfitości łask i Bożego błogosławieństwa i zdrowia.