Ogłoszenia duszpasterskie 10.01.2021

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego.
  2. W tym tygodniu pragniemy zaprosić na Mszę Św. kolędową z racji kolędy mieszkańców z następujących ulic:
    • 11.01- Poniedzialek – Agatowa, Asnyka, W. Polskiego, Browarna, Cicha, Chopina, Górna, Gryfowska,
    • -12.01-Wtorek – Jastrzębia, Jana Pawla II, Kamienna, Kościuszki, Kościelna, Krasickiego, Krzywa, Legionów.
    • 13.01- środa – Leśna, Łakowa, Stroma, Lokietka, Matejki. Murarska. Norwida, Orzeszkowej,
    • 14.01- Czwartek- Osiedlowa, Oswięcimska, Partyzantów, Prusa, Reymonta, Sikorskiego, Slowackiego,
    • 15.01- Piątek- Jana III Sobieskiego, Staszica, Szpitalna, Szymanowskiego, Topolowa,
    • 16.01- Sobota – Traugutta. X Dywizji, Zielonu, Zwycięzców, Żwirki i Wigury.

Msza Św. kolędowa odprawiana jest codziennie o godz. 17.00

Przy okazji Mszy Świętej. kolędowej można składać ofiary na remont kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie Bóg Zaplać!

3. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika Niedziela i Gościa Niedzielnego.

4. We wtorek na godz. 17.30 zapraszamy na Mszę Św. połączoną z modlitwa charyzmatyczną o uzdrowienie i uwolnienie. Mszy Św. przewodniczyć będzie O. Teodor Knapczyk OFM. Serdecznie zapraszamy.