Ogłoszenia duszpasterskie – 20.12.2020

1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Adwentu.
  2. We wtorek na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. za wstawiennictwem Sw. Rity.
  3. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Pasterkę o godz. 22.00 oraz o godz. 24.00. W Płóczkach Górnych i w Rakowcach Wielkich o godz. 22.00.
  4. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia; Msze św. będą odprawiane o godz. 8.30; 10.00; 11.30, 15.00 i o godz.18.00
  5. 26.XII św. Szczepana, Msze św. odprawiane są jak w każdą niedzielę, dzień modlitw w intencji KUL I WSD.
  6. W Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  7. W związku z pandemią w myśl zaleceń Ks. Biskupa oraz Konferencji Episkopatu Polski w tym roku nie będzie kolędy w tradycyjnej formie ale spotykać się będziemy z mieszkańcami poszczególnych ulic i miejscowości w kościele na Mszy Świętej w ich intencji. Szczegóły będą podane w ogłoszeniach i na stronie internetowej Parafii.
  8. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika „Niedziela” i ,, Gościa Niedzielnego”
  9. W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne.
  10. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i inne jubileusze rodzinne składamy serdeczne życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa.