Ogłoszenia duszpasterskie 8.11.2020

  1. Przeżywamy dzisiaj XXXII Niedziele w ciągu roku. Dzień Modlitw za Kościół Prześladowany. Do puszek zbieramy ofiary na Kościół prześladowany w Republice Środkowej Afryki.
  2. Zapraszamy na modlitwę Różańcowa za zmarłych o godz. 17.15. Można jeszcze składać kartki wypominkowe do skarbony lub w zakrystii.
  3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: – w poniedziałek – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej święto – o godz. 18.00 Msza Św. za wstawiennictwem bł. Anieli Salawy. – we wtorek – Św. Leona Wielkiego. papieża i dK – w środę – Świętego Marcina z Tours, biskupa oraz Święto Niepodległości Msze Św. O godz. 7.00 15.00 i 18.00; – w czwartek – Św. Jozafata, biskupa i m – w piątek – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski o godz. 17.30 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwa o uzdrowienie, którą odprawi O. Teodor.
  1. Zachęcamy do nabycia nowego numeru tygodnika Niedziela i Gość Niedzielny
  2. Zachęcamy do nawiedzania naszego kościoła jest otwarty przez cały dzień. Chciejmy skorzystać z okazji do adoracji Najświętszego Sakramentu oraz relikwii św. Jana Pawla II., Św. Siostry Faustyny, Św. Rity i bł. Anieli Salawy.
  3. Ważne sprawy kancelaryjne można załatwić po Mszy Św. Wieczornej.
  4. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny oraz inne jubileusze rodzinne składamy najserdeczniejsze życzenia,

DUSZPASTERZE !