Ogłoszenia duszpasterskie – 18.10.2020

1. Przeżywamy dzisiaj XXIX Niedzielę w ciągu roku.
  2. Trwa miesiąc październik, zapraszamy na nabożeństwo Różańcowe o godz.17,30, mamy szczególną prośbę do rodziców, aby przypominali dzieciom o tym nabożeństwie.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    – we wtorek – Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera
    – w czwartek – Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
    -w przyszłą niedzielę – Rocznica poświęcenia kościoła własnego – Uroczystość
  4. Jutro w poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy klasy VII na kolejne spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.
  5. Mszy Św. o godz. 18.00 kolejne spotkanie kursu przedmałżeńskiego. Zainteresowanych zapraszamy do Sali Parafialnej.
  6. Na ławkach rozłożone są kartki na Wypominki, które czytelnie wypełnione prosimy składać do skarbony przy ambonie lub zakrystii.
  1. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika katolickiego Niedziela i Gościa Niedzielnego.
  2. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny i inne jubileusze rodzinne życzymy zdrowia i Bożego błogosławieństwa.