Ogłoszenia duszpasterskie – 23.08.2020

  1. Przeżywamy dzisiaj XXI Niedzielę w ciągu roku. Do puszek zbieramy ofiary dla poszkodowanych w Bejrucie.
  2. Dzisiaj na godzinę o 12.30 zapraszamy na Uroczystość Odpustową w kościele filialnym św. Bartłomieja w Płóczkach Górnych.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: – w poniedziałek – Święto św. Bartłomieja, apostoła; – w środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej; – w czwartek – Św. Moniki – Wspomnienie w piątek Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła; – w sobotę – Wspomnienie męczeństwa św. Jana ChrzcicielaChrzciciela
  4. Przypominamy i serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia w każdy piątek o godz. 18.00.
  5. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika Niedziela i Gościa Niedzielnego.
  6. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i inne jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa, zaś gościom przebywającym w naszej parafii miłego odpoczynku.