menu zamknij menu

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj przeżywamy XIV Niedzielę zwykłą. Po Sumie zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Ofiary zbierane dzisiaj do puszek przeznaczone są na Caritas parafialny
  2. W liturgii Kościola w tym tygodniu przeżywamy:
    – w poniedziałek Św. Jana z Dukli, prezbitera.
    O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Sw. za wstawiennictwem bł. Anieli Salawy
    – w czwartek – Św. Benedykta, opata
    – w piątek Sw. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i m.
    – w sobotę świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. O godz. 18.00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo Fatimskie.
  3. Przypominamy i serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia w każdy piątek o godz. 18.00.
  4. W miesiącu lipcu Kancelaria Parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św.
    wieczornej.
  5. Zachęcamy do nabycia nowego tygodnika ,,Niedziela” i Gościa
    Niedzielnego.
  6. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i inne jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia; zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

DUSZPASTERZE